HAKKIMIZDA

Tekin Vinç platform tecrübeli çalışma kadrosu, sektörde saygın ve tanınan bir kimliğe sahip firma olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız, hizmet kategorilerinde geniş yelpazesi ile de müşterilerine tam memnuniyet sunmaktadır. Personel kadromuz tecrübeli ve kaliteli hizmet sunmayı öncelik edinmiş operatörlerden oluşmaktadır. Sektörün hızla büyüyen firması Tekin Vinç Platform olarak siz değerli müşterilerimize, hizmet ve güven vermeye devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ:
Küreselleşen Vinç kiralama pazarında gelişen, büyüyen portföyünü ve araç parkurunu genişleten ,araç üstü platform vinç kiralama hizmetinde ihtiyaçları doğru karşılayarak memnuniyeti esas alan hizmetleri kurumsal sorumluluk çerçevesinde yönetmektedir.

VİZYONUMUZ:
Tekin Vinç Platform Kiralamanın vizyonu sektöründe farklılıklar yaratarak girişimcilik ruhu ile kalıcıüstünlükler sağlamaktır.

HIZ:
Rekabet koşullarının getirdiği acil iş temposunun ihtiyacına uygun, hızlı tatminkar vinç kiralama çözümleri bulmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ:
Müşterilerimizin araç üstü platform Vinç ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek şekilde isteklerini anlamak ve zamanında doğru bir şekilde karşılamak.

ÜCRETSİZ KEŞİF DESTEĞİ:
Vinçli çalışma öncesi çalışma yerinde hangi makinanın kullanılacağının belirlenmesi için ücretsiz keşif desteği veriyoruz.

HER SAAT İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ:
Bize her saat ulaşabilirsiniz 7/24 Sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz

Paylaş